Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Automatické systémy pro manipulaci, sekundární balení (kartonáž) a paletizaci

Společnost FUTURA ROBOTICA S.p.A nachází ve městě Alseno (Piacenza), mezi Milánem a Bologna v oblasti “Packaging Valley”, která je považována za nejvýznamnější koncentraci výrobců automatických strojů na světě. FUTURA ROBOTICA navrhuje a produkuje zakázkové automatické robotické systémy (manipulátory a Pick & Place), za účelem získání nejvhodnější řešení pro finálního zákazníka.

V moderní produkční realitě se automatizace konce výrobní linky stala nejvyšší prioritou. Z tohoto důvodu jsou kartonážní systémy, manipulační systémy i systémy paletizace FUTURA ROBOTICA příjemnou inovací v oblasti sekundárního a finálního balení. Použité technologie umožňují naplňovat principy flexibility a modularity, které jsou pro tyto typy zařízení nezbytné.

Použití robotů, výslovně určených pro instalaci v rámci automatických linek, je jednou z hlavních výrobních charakteristik společnosti FUTURA ROBOTICA, která nabízí širokou škálu unikátních robotických systémů, pro začlenění do balicích linek. Osobní přístup ke každému projektu, minimální nároky na prostor a kvalita, jsou největšími benefity této dynamicky se rozvíjející společnosti.