Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Revoluční vertikální FORM FILL & SEAL balicí stroje a VÍCEHLAVÉ KOMBINAČNÍ VÁHY MBP

Společnost MBP je italská výrobní společnost, která je součástí skupiny PFM. Tato společnost nabízí vysoce efektivní řešení balení pomocí unikátního konceptu revolučních vertikálních FORM, FILL & SEAL balicích strojů, které jsou ve velké většině instalovány v plně automatických linkách s kombinačními vícehlavými váhovými systémy schopnými pracovat s širokou škálou sypkých produktů. Linky MBP se vyznačují nejen vysokou kvalitou zpracování za použití prvotřídních komponentů, ale zejména vynikajícím poměrem rychlosti a přesnosti. Inovace a technologická dokonalost jsou nejsilnějšími stránkami MBP.

Technické oddělení, základem něhož jsou vysoce kvalifikovaní inženýři a designéři, každodenně vyvíjí aplikace, které jsou vnímány za jedny z nejlepších na světě, co se týče jejich úrovně inovace, adaptace a efektivity. Tým regionálních manažerů řídí a koordinuje prodejní síť, která pokrývá 70 zemí po celém světě.

Oddělení zákaznického servisu dodává náhradní díly a technický servis v reálném čase, a to díky velkému počtu techniků, kteří mají k dispozici inovativní servisní nástroje, jako například vzdálenou technickou podporu (teleservis). Společnost MBP je součástí PFM GROUP, která je certifikována UNI EN ISO 9001 2008.

Typy strojů

Vícehlavé kombinační váhy

Kombinační váhy MBP se vyznačují vynikající přesností při zachování vysokého výkonu vážení, flexibilitou, spolehlivostí, nenáročnou údržbou a snadným čištěním. Váhové systémy MBP jsou aktuálně tím nejlepším, co v této oblasti trh nabízí, a to jak konstrukčně, tak díky použitému hardware a unikátnímu software. Váhy jsou ze 100% vyrobeny v EU.


Vertikální FFS balicí stroje

Výrobní řada MBP série R je revoluční řada vertikálních VFFS balicích strojů, která se zrodila z více než 50 let zkušeností a výzkumu v odvětví balení.Široký výběr modelů, pro uspokojení i velmi náročných požadavků. Dokonalá kombinace hardwaru a softwaru vytvořila řadu inovativních řešení, která zajišťují, že řada R je nejlepší balicí stroj všech dob.
Pro dávkování vertikálních balicích strojů řady R lze zvolit vhodnou vícehlavou kombinační váhu MBP, což umožňuje kompletaci a následnou dodávku plně kompatibilní automatické balicí linky.


Přefázovací násypky

Plně přizpůsobitelné single a vícenásobné (2 – 18) přefázovací násypky, synchronizované s balicí linkou. Pokud je produkt balen na hlubokotažných strojích s tepelným tvarováním, plněním a uzavíráním nebo na tray-seal strojích, které jsou obvykle koncipovány pro balení více než jednoho kelímku v jednom cyklu, je při určování rychlosti linky rozhodující faktorem systém transferu produktu z váhy do kelímků, případně vytvarovaných dutin balicího stroje.
Společnost MBP nabízí širokou škálu zcela přizpůsobitelných single a vícenásobných (2 – 18 přefázovacích násypek), které synchronizují dva hlavní elementy linky a optimalizují její výkon. K dispozici jsou jak hydraulické, tak servo verze, s třídou ochrany IP69 pro zajištění kvalitního mytí.