Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Balicí stroje pro balení porcí
– STICK PACK a 4-SIDE SEAL

Společnost MF Packaging vyrábí vysokokapacitní balicí stroje pro balení porcí. Široké portfolio strojů pro balení práškových, granulovaných, pastovitých a pevných produktů stylem STICK PACK, 4-SIDE SEAL nebo SHAPE balíčků. Kultura “spokojenosti zákazníka” je nedílnou součástí projektu MF Packaging, který zajišťuje vysoký profesionální výkon ve všech fázích práce: od návrhu až po sestavení stroje až do poprodejní, podporované trvalou podporu a profesionální klientovi.

Společnost MF Packaging považuje za zásadní faktor své výrobní filozofie inovaci. Proto každoročně investuje 20% svého obratu do svých pracovníků a oblasti výzkumu a vývoje. Strategie předvídavosti technologického vývoje umožňuje kontinuálně nabízet spolehlivé balicí stroje s vysokým výkonem.

Typy strojů

STICK PACK FAST

Balicí stroje řady STICK PACK FAST jsou výkonné balicí stroje pro standardní produkci. Jedná se o stroje s přerušovaným pohybem, pro produkci tubulárních balíčků, jenž jsou svařeny ze tří stran a používány v různých odvětvích.

Tyto stroje jsou vždy vybaveny vhodnými dávkovacími systémy, přičemž lze balit jakýkoliv druh produktu do jednoporcového balíčku, který je tepelně hermeticky uzavřen ze tří stran: pevné produkty, produkty ve formě prášku, granulované produkty, tekuté produkty, kašovité hmoty, nebo tablety i jednotlivé předměty.
Balicí stroj STICK PACK FAST využívá pouze jedinou roli teplem svařitelnou fólie, přičemž fólie se při odvíjení řeže na požadovaný počet linií.

Verze stroje s 1 a 2 liniemi jsou velmi univerzální a umožňují velmi snadnou změnu formátu balíčku, a to jak v délce, tak v šířce (výměna tvarovacího tubusu).

Spolehlivost a inovace balicích strojů MF Packaging, v kombinaci s garantovanou poprodejní podporou, jsou nezpochybnitelné výhody, které jsou klientům nabízeny jsou samozřejmost a díky nimž získala tato společnost významné postavení v segmentu balicích strojů pro jednoporcové balení.

4-SIDE SEAL

Balicí stroje MF 4-SIDE SEAL (sváry ze 4 stran) jsou vysokokapacitní kontinuální rotační stroje, které se využívají pro balení širokého spektra různých komodit.

Ovládání prostřednictví dotykové obrazovky a jednotlivé pohyby stroje zajišťované prostřednictvím servomotorů, poskytují vysokou spolehlivost a zároveň velmi snadné použití těchto balicích strojů.

Spolehlivost a inovace balicích strojů MF PACKAGING, v kombinaci s garantovanou pozáruční technickou podporou, jsou benefity, které jsou standardně nabízeny našim klientům a díky nimž jsme se stali vedoucí společností v oblasti tohoto sektoru balení.

Verze balicích strojů 4-SIDE SEAL  se svařováním v 1 a 2 liniích jsou velmi univerzální: změna formátu balíčku z hlediska šířky a délky je možná bez nutnosti výměny mechanických částí, na rozdíl od jiných více-liniových balicích strojů.

STICK PACK HS

Balicí stroje řady STICK PACK HS jsou vysoce výkonné balicí stroje pro velmi vysokou produkci. Jedná se o stroje s přerušovaným pohybem, pro produkci tubulárních balíčků, jenž jsou svařeny ze tří stran a používány v různých odvětvích.

Tyto stroje jsou vždy vybaveny vhodnými vysokokapacitními dávkovacími systémy, přičemž lze balit jakýkoliv druh produktu do jednoporcového balíčku, který je tepelně hermeticky uzavřen ze tří stran: pevné produkty, produkty ve formě prášku, granulované produkty, tekuté produkty, kašovité hmoty, nebo tablety i jednotlivé předměty.

Tato řada strojů využívá pouze jedinou roli teplem svařitelnou fólie, přičemž fólie se při odvíjení řeže na požadovaný počet linií.
Balicí stroje STICK PACK HS jsou ovládány prostřednictvím dotykové obrazovky. Jednotlivé pohyby zajišťované servomotory umožňují vysokou spolehlivost balení a zároveň velmi snadnou obsluhu stroje.
Spolehlivost a inovace balicích strojů MF Packaging, v kombinaci s garantovanou poprodejní podporou, jsou nezpochybnitelné výhody, které jsou klientům nabízeny jsou samozřejmost a díky nimž získala tato společnost významné postavení v segmentu balicích strojů pro jednoporcové balení.