Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

POLAR

POLAR

POLAR je speciální SUPER INOX vertikální balicí stroj pro velmi těžké provozní podmínky

Stroj POLAR je velmi kompaktní a spolehlivý stroj, který je navržen do velmi náročných provozních podmínek s vysokým stupněm vlhkosti. Stroj je vyroben z nerezové oceli třídy AISI316 a proto je ideálním řešením pro balení mozzarelly ve slaném nálevu. Jedná se o stroj s robustní konstrukcí, kompaktním inovativním designem, špičkovým hardwarem, spolehlivým a uživatelsky příjemným ovládacím softwarem. Stroj je ideálním řešením pro plně automatické balení, neboť jej lze kombinovat s širokou škálou objemových a váhových dávkovacích systémů.

Stroj je schopen produkovat do 55 polštářkových balíčků nebo 30 balíčků s klipem za minutu (v závislosti na rozměrech a povaze produktu).

Výrobky: Stroj je vhodný pro balení mozzarelly do slaného nálevu, sýrů, uzenin nebo zeleninových salátů.CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI STROJE

Plně servem řízený stroj.
Celonerezový rám z nerezové oceli AISI 316.
Motorizovaný odvin fólie.
Expanzní držák role pro šíři až 400 mm.
Svařovací čelisti o šíři 250 mm.
Fotobuňka pro registraci potištěné fólie.

 

mozz ciuffo  Speciální balíčky s ALU klipem

Benefity

Snadná sanitace: Rám stroje POLAR je vyroben dle koncepce “nezávislá podpora po obvodu” je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli třídy AISI 316L a vyznačuje se zaoblenými rohy. Všechny úkony spojené s čištěním, dezinfekcí, mytím a údržbou, jsou díky konstrukci stroje velmi usnadněny.

Flexibilita: Nízká výška stroje umožňuje snadný přístup do tvarovacího tubusu a také snižuje potenciální poškození výrobku během balení.

Snadná obsluha: Přehledná dotyková obrazovka HMI na ovládacím panelu umožňuje snadný přístup ke všem programovým funkcím stroje s integrovaným zařízením pro regulaci teploty.

Objemové dávkovací systémy

                         
Šnekové a volumetrické dávkovací systémy 

Váhové dávkovací systémy

                                           
Více-hlavé a lineární váhové systémy

Široká škála volitelných opcí:

  • Váhové a objemové dávkovací systémy.
  • Vynášecí dopravníky a platformy pro uchycení dávkovacích systémů.
  • Systémy pro dávkování kapaliny do balíčku.
  • Automatická klipovací jednotka SUPERCLIP.