Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

COMET

COMET

COMET je vyjádřením technologie nejvyšší úrovně a designu PFM aplikované na vertikálním balicím stroji.

Stroj COMET je velmi kompaktní a spolehlivý vysokokapacitní servo stroj s kontinuálním svařováním. Jedná se o stroj s robustní konstrukcí, kompaktním designem, špičkovým hardwarem, spolehlivým a uživatelsky příjemným ovládacím softwarem. Stroj je ideálním řešením pro plně automatické balení, neboť jej lze kombinovat s širokou škálou objemových a váhových dávkovacích systémů.

Stroj je schopen produkovat do 180 balíčků za minutu (v závislosti na rozměrech a povaze produktu).

Výrobky: Stroj je vhodný pro balení sypkých produktů (chipsy / lupínky / bonbóny / luštěniny / krátké těstoviny a mnoho dalších), ale také pro balení strouhaného sýra, mozzarelly nebo zeleninových salátů.CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI

Vysoká produktivita: stroj je poháněn 3 servomotory, řízený PLC a ovládán prostřednictvím barevné dotykové HMI obrazovky. Speciální LONG-DWELL svařovací hlava v olejové lázni (patent PFM) pro vysokokapacitní balení s garancí svárů s vysokou integritou. Konkrétní konfigurace hardware a software PFM umožňuje dosahovat rychlost až 180 cyklů za minutu.

Snadné čištění: typ rámu “ERMETIC BOX” umožňuje úplnou izolaci mechanických a elektrických součástek od vnějšího prostředí. To umožňuje snadné čištění.
 
Rychlá a flexibilní změna formátu: tvarovací tubus je vybaven systémem “rychlého a řízeného uvolnění” pro extrémně snadnou výměnu. Expanzní držák role usnadňuje instalaci role. 

PFM Comet 03

Automatická balicí linka včetně stroje COMET

Teleservis: konkrétní hardwarová konfigurace strojů a vah umožňuje ovládat všechny parametry a funkce stroje na dálku. V případě potenciálních problémů stroje je možné, aby tým vzdálené technické podpory provedl údržbu nebo provedl analýzu systému a rychle identifikoval poruchy.

PFM integrované balicí systémy používají nejlepší výrobní kapacitu svých kombinačních vah a vysokou flexibilitu svých vertikálních balicích strojů. Vysoká úroveň integrace zajišťuje jednotný programovací jazyk pro různé stroje s jednoduchou kontrolu celé linky.

Poháněné odvíjení fólie: odvíjení fólie je zajišťováno pomocí nezávislého motoru.

Extrémně kompaktní design pro dokonalou kontrolu a synchronizaci s dávkovacími systémy díky krátké pádové výšce výrobku.

Objemové dávkovací systémy

                         
Šnekové a volumetrické dávkovací systémy 

Váhové dávkovací systémy

                                           
Více-hlavé a lineární váhové systémy

Široká škála volitelných opcí:

  • Váhové a objemové dávkovací systémy.
  • Sestavy přívodních dopravníků.
  • Soustava pro postranní založení balíčku.
  • Vakuové tažné pásy.
  • Verze Nerezová ocel AISI 304.
  • Verze pro agresivní prostředí (balení chemikálií, solí).