Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

AZIMUTH EVO

AZIMUTH EVO

AZIMUTH EVO je vertikální balicí stroj pro balení sypkých produktů

Stroj AZIMUTH EVO je velmi kompaktní a spolehlivý stroj. Jedná se o stroj s robustní konstrukcí, kompaktním designem, špičkovým hardwarem, spolehlivým a uživatelsky příjemným ovládacím softwarem. Stroj je ideálním řešením pro plně automatické balení, neboť jej lze kombinovat s širokou škálou objemových a váhových dávkovacích systémů.

Stroj je schopen produkovat do 90 balíčků za minutu (v závislosti na rozměrech a povaze produktu).

Výrobky: Stroj je vhodný pro balení sypkých produktů (chipsy / lupínky / bonbóny / luštěniny / krátké těstoviny a mnoho dalších), ale také pro balení strouhaného sýra, mozzarelly nebo zeleninových salátů.CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI

Vysoká produktivita: stroj je poháněn servomotory, řízený PLC a ovládán prostřednictvím barevného dotykového displeje . Konkrétní konfigurace hardware a software PFM umožňuje dosahovat rychlost až 90 cyklů za minutu.

Snadné čištění: typ rámu “ERMETIC BOX” umožňuje úplnou izolaci mechanických a elektrických součástek od vnějšího prostředí. To umožňuje snadné čištění.
 
Rychlá a flexibilní změna formátu. Výměna fólie obnáší pouze pár minut, a to díky systému dvou samocentrovacích kuželů. Tento systém eliminuje vznik nadměrného odpadu. Tvarovací tubus je vybaven systémem “rychlého a řízeného uvolnění” pro extrémně snadnou výměnu. AZIMUTH EVO může být vybaven speciálními prvky k produkci STEELO balíčků se 4 sváry v rozích balíčku.

PFM_18_Vertical_2012_ted_eng.jpgAutomatická linka včetně dvou strojů AZIMUTH

Teleservis: konkrétní hardwarová konfigurace strojů a vah umožňuje ovládat všechny parametry a funkce stroje na dálku. V případě potenciálních problémů stroje je možné, aby tým vzdálené technické podpory provedl údržbu nebo provedl analýzu systému a rychle identifikoval poruchy.

PFM integrované balicí systémy používají nejlepší výrobní kapacitu svých kombinačních vah a vysokou flexibilitu svých vertikálních balicích strojů. Vysoká úroveň integrace zajišťuje jednotný programovací jazyk pro různé stroje s jednoduchou kontrolu celé linky.

Objemové dávkovací systémy

                         
Šnekové a volumetrické dávkovací systémy 

Váhové dávkovací systémy

                                           
Více-hlavé a lineární váhové systémy

Široká škála volitelných opcí:

  • Váhové a objemové dávkovací systémy.
  • Sestavy přívodních dopravníků.
  • Soustava pro postranní založení balíčku.
  • Soustava pro ploché dno.
  • Vakuové tažné pásy.
  • Soustava pro STEELO balíčky (balíček se čtyřmi postranními sváry v rozích balíčku).
  • Nakloněná verze pro balení křehkých produktů.
  • Verze Nerezová ocel AISI 304.
  • POLY verze pro balení do L.D.PE fólie.