Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

R700/800 TWIN

R-700/800 TWIN je vysokokapacitní vertikální FFS balicí stroj k produkci balíčků “polštářkového” typu.

R700/800 TWIN je vyokokapacitní, velmi kompaktní a inovativní stroj s přerušovaným pohybem, který umožňuje velmi rychlé změny formátu. Vyznačuje se jedinečnými technickými řešeními, která zahrnují hřídel držáku role s fólií umístěnou na straně trupu stroje namísto tradiční zadní polohy; samostředící jednotkou pro sledování fólie umístěnou v horní části rámu, která vede fólii směrem k tvarovacímu tubusu, a drastickým snížením počtu volnoběžných válců po trase fólie, které na fólii přenáší méně setrvačné energie, což umožňuje větší zrychlení stroje. Perfektní kombinace hardwaru a softwaru přinesla řadu inovativních řešení, která zajišťují, že R-700/800 TWIN je jedním z nejlepších balicích strojů v historii.

Balíčky

Snímek obrazovky 2018 03 24 v 19.11.23

Snímek obrazovky 2018 03 24 v 19.11.38

Princip fungování: z plynulého na přerušovaný pohyb.

Princip činnosti stroje je založen na motorem poháněném hřídeli držáku role, který se kontinuálně otáčí, a přerušovaně se pohybující jednotce pro potah a uzavírání fólie. Elektronický kompenzační tančící válec transformuje konstantní pohyb fólie přicházející z hřídele role na přerušovaný pohyb směrem k uzavíracím jednotkám. Díky tomuto principu již není nutné použití mechanické brzdy role a celková dynamika stroje je velmi plynulá díky softwarově programovatelnému řízení průtahu fólie. Prvních 6 válečků fólie se neustále otáčí a pouze 2 válečky se pohybují přerušovaně. Přímým důsledkem je, že se setrvačná energie nepřenáší na fólii a je možné zvýšit zrychlení fólie a/nebo svařovací čas, což výrazně prospívá produktivitě a finální estetice obalu.

MBP r700 screen

Produktivita

Stroj R700/800 TWIN zaručuje výjimečný výkon. Snížený počtu válců, jedinečný princip fungování, jednoduchá a účinná mechanika potahu a uzavírání fólie v kombinaci s výkonným softwarem umožňuje stroji MBP R700/800 běžet mechanickou rychlostí až 140 cyklů za minutu!

Parametry R700 TWIN

Dvojnásobná produkce
Velmi kompaktní rozměry!

Technologie R-Series garantuje špičkový výkon při velmi nízkých nárocích na prostor. Konfigurace TWIN umožňuje dvojnásobnou produkci, přičemž stroj lze plnohodnotně dávkovat prostřednictvím jedné vícehlavové váhy MBP.

  • Stroj R700 TWIN zabírá pouze 3,2 m2 a umožňuje balení s fólií o šířce až 700 mm.
  • Svařovací jednotku pro Steelo balíčky lze instalovat na tvarovací tubus, přičemž výška tvarovacího tubusu zůstává oproti základní verzi beze změn.
  • Produkce balíčků s plochým dnem a/nebo Steelo balíčků může dosáhnout až 70+70 balení/min s jedním výstupním dopravníkem.
  • V případě standardních polštářkových balíčků může stroj dosáhnout výkon až 120+120 balení/min (v konfiguraci s váho 16C2DMA TWIN).
  • Na stroji R-700 TWIN lze použít i méně složité fólie, než vyžaduje provoz kontinuálního stroje.
  • Čas potřebný ke změně formátu u R-700 TWIN je poloviční ve srovnání s jakýmkoliv modelem kontinuálního stroje ve verzi pro Steelo balíčky.
  • Stroj ve verzi TWIN vždy garantuje minimálně 50% produkci. Pokud není potenciál využit na maximum, je možné zvýšit výrobu linky tak, aby byla kompenzována zastavená linka.

MBP R700 TWIN LINKA
Balicí stroj R700 TWIN s váhovým systémem MBP C2 DMA TWIN

 

BENEFITY

Snímek obrazovky 2019 05 26 v 19.07.38