Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

R700/800

R-700/800 je vertikální FFS balicí stroj k produkci balíčků “polštářkového” typu.

R700 je velmi kompaktní a inovativní stroj s přerušovaným pohybem, který umožňuje velmi rychlé změny formátu. Vyznačuje se jedinečnými technickými řešeními, která zahrnují hřídel držáku cívky s fólií umístěnou na straně trupu stroje namísto tradiční zadní polohy; samostředící jednotkou pro sledování fólie umístěnou v horní části rámu, která vede fólii směrem k tvarovacímu tubusu, a drastickým snížením počtu volnoběžných válců po trase fólie, které na fólii přenáší méně setrvačné energie, což umožňuje větší zrychlení stroje. Perfektní kombinace hardwaru a softwaru přinesla řadu inovativních řešení, která zajišťují, že R-700/800 je jedním z nejlepších balicích strojů v historii.

Balíčky

Snímek obrazovky 2018 03 24 v 19.11.23

Snímek obrazovky 2018 03 24 v 19.11.38

Princip fungování: z plynulého na přerušovaný pohyb.

Princip činnosti stroje je založen na motorem poháněném hřídeli držáku role, který se kontinuálně otáčí, a přerušovaně se pohybující jednotce pro potah a uzavírání fólie. Elektronický kompenzační tančící válec transformuje konstantní pohyb fólie přicházející z hřídele role na přerušovaný pohyb směrem k uzavíracím jednotkám. Díky tomuto principu již není nutné použití mechanické brzdy role a celková dynamika stroje je velmi plynulá díky softwarově programovatelnému řízení průtahu fólie. Prvních 6 válečků fólie se neustále otáčí a pouze 2 válečky se pohybují přerušovaně. Přímým důsledkem je, že se setrvačná energie nepřenáší na fólii a je možné zvýšit zrychlení fólie a/nebo svařovací čas, což výrazně prospívá produktivitě a finální estetice obalu.

MBP r700 screen

R-Series:
Zabírá polovinu prostoru!

Přesný design a inovativní technologie umožňují stroji zabírat extrémně malé prostory a zároveň zaručují bezprecedentní výkon pro balicí stroje s přerušovaným pohybem:

  1. Řada R je kompaktní: všechny funkce na ploše 1,42 m2; tento stroj se vejde i do velmi ztísněných prostor.
  2. Možnost instalace svařovacích zařízení pro tvorbu Steelo balíčků na tvarovací tubus umožňuje, aby výška tvarovacího tubusu zůstala neměnná ve srovnání se základní verzí.
  3. Verze TWIN v kombinaci s pouze jednou vícehlavou váhou MBP zaručuje dvojnásobnou produktivitu.

R700 kompaktní

Produktivita

Stroj R700/800 zaručuje výjimečný výkon. Snížený počtu válců, jedinečný princip fungování, jednoduchá a účinná mechanika potahu a uzavírání fólie v kombinaci s výkonným softwarem umožňuje stroji MBP R700/800 běžet mechanickou rychlostí až 150 cyklů za minutu!

Parametry balíčků R700


R700 s váhou MBP

R700 s vahou C2Balicí stroj R700 s váhovým systémem MBP 10C2

 

BENEFITY

Snímek obrazovky 2019 05 26 v 19.07.38