Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

RQ700 ZIP

MBP RQ700 ZIP je unikátní vertikální balicí stroj k produkci balíčků “polštářkového” typu z jedné role ploché balicí fólie.

Revoluční, vysoce flexibilní vertikální FFS balicí stroj s přerušovaným pohybem, který je schopen produkovat nejen klasické polštářové balíčky, balíčky BLOCK BOTTOM a STEELO balíčky, ale také balíčky typu DOY-STYLE s integrovaným ZIPEM pro opětovné uzavření balíčku po rozbalení. Stroj je naprosto unikátní, neboť obsahuje speciální modul pro rychlé uvolnění a výměnu jednotky svařovacích čelistí! Stroj RQ700 obsahuje všechny funkce řady R plus výhody plynoucí z vyměnitelné svařovací jednotky QRM POWER FEEDBACK, která umožňuje rychlou a snadnou změnu formátu.

Balíčky

Snímek obrazovky 2018 03 24 v 19.11.23

Snímek obrazovky 2018 03 24 v 19.11.38

Balíčky DOY-STYLE 

3 SIDED A DOY STYLE

Co je na stroji RQ700 ZIP mimořádné?

  • Během 3 minut vyměnit celou svařovací jednotku za tu určenou pro balení, které potřebujete vyrobit, se všemi nainstalovanými a nastavenými doplňky. Zadejte a zobrazte na monitoru přesnou svařovací sílu, kterou potřebujete, bez jakéhokoli mechanického nastavování.
  • Produkce esteticky dokonalých polštářových balíčků, STEELO balíčků (ploché dno se 4 sváry v rozích) a balíčky DOY-STYLE s kompletní výměnou formátu za 6-10 minut!

MBP r700 screen

Produktivita

Stroj RQ700 ZIP zaručuje výjimečný výkon. Snížený počet válců, jedinečný princip fungování, jednoduchá a účinná mechanika potahu a zatavování fólie spolu s výkonným softwarem umožňuje RQ700 běžet mechanickou rychlostí až 120 cyklů za minutu!

Produkty RQ700

Rychlá a snadná výměna jednotky
modul QRM

QRM: nový koncept vyměnitelné, odnímatelné a otočné svařovací jednotky.

Chcete-li změnit formát z polštářového balíčku nebo balíčku STEELO na balíček DOY-STYLE, stačí vysunout první svařovací jednotku QRM a vložit druhou jednotku (volitelná opce), otočenou o 90°.
QRM je také vybaven motory pro aktivaci svorek, měchů a všech potřebných zařízení pro každý typ balení. Stručně řečeno, díky svařovacímu modulu QRM můžete:

  • Výrazně zkrátit čas potřebný pro změnu formátu.
  • Zlepšit kvalitu balení.
  • Zvýšit rychlost balení.

QRM jednotky

RQ700 ECO-FILM
Nová dimenze udržitelného balení
 ECO fólie

RQ700 Eco-Film je navržen tak, aby používal mono-fólie nebo recyklovatelnou fólií laminovanou s papírem, a to i o velké tloušťce. V závislosti na fólii může stroj vyrobit až 120 polštářových sáčků za minutu a až 60 BLOCK-BOTTOM balíčků za minutu!

Výhody:

  • Unikátní příčná svařovací jednotka s vysokým svařovacím přítlakem a integrovaným měřením působící síly. Svařovací síla je měřena na levé i pravé straně svařovací čelisti, což umožňuje dokonalé vyvážení. Svařovací jednotku (QRM) lze vyjmout za 3 minuty pomocí jednoduchého vozíku, který je součástí dodávky.
  • Inovativní systém odvíjení fólie s pouze 6 válci, s motorizovaným hřídelem držáku role, který snižuje průtah fólie a optimalizuje kontrolu odvíjení.
  • Trojúhelník pro otáčení fólie udržuje fólii vystředěnou na desetinu mm vzhledem k tvarovacímu tubusu, čímž zajišťuje dokonale symetrické sváry.

RQ700 Eco-Film vyrábí balíčky se třemi sváry, ale také BLOCK-BOTTOM balíčky a STEELO balíčky.

BENEFITY

Snímek obrazovky 2019 05 26 v 19.07.38